PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104541}

Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory
7,1 351 650
ocen
7,1 10 1 351650
6,6 33
oceny krytyków
Charlie i fabryka czekolady
powrót do forum filmu Charlie i fabryka czekolady

Zero aktorstwa wersja z 71 ma to coś ma swój klimat. To już nie to samo. W pierwszej wersji było
ładnie ukazane jak charliemu bardzo zależy tutaj tak a żeby było na odczepnego.

ocenił(a) film na 6
Eastwood_filmweb

Tak, z tym się zgodzę. Ogólnie wersje z Wilderem lepsza.

Eastwood_filmweb

a ja się nie zgadzam. zero aktorstwa? to jakiś żart. chyba zapominasz o Deppie, który jest genialnym aktorem i w tym filmie również zagrał na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 3
sterowanawciaz

A reszta ? On to wiadomo. Ale film to nie tylko Depp.

Eastwood_filmweb

ale napisałeś ZERO aktorstwa, więc wymieniłam chociaż jednego. reszta.. a na przykład Helena Bonham Carter? Nie miała jednej z głównych ról, ale jednak zagrała w tym filmie dobrze.

ocenił(a) film na 3
sterowanawciaz

Chodzi mi jedynie o to ,że pierwsza wersja była lepsza.

ocenił(a) film na 4
sterowanawciaz

Depp pajaca potrafi zagrać,ale co z poważniejszymi rolami ?

ocenił(a) film na 6
RAC_79

W "Sweeney Tod" nie grał pajaca, a zagrał również bardzo dobrze

ocenił(a) film na 4
nnowecka94

Dzięki umalowanej twarzy. Podobnie było w Edwardzie,a obejrzałem 29 filmów z nim i na mało którym mnie zachwycił.

To dobry aktor,ale bez szans (wg, mnie) na Oskara np.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

To prawda niezaprzeczalna.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Bredzisz kolego, jest wiele poważnych ról w których Depp wypadł równie świetnie jak w rolach "pajaców", choćby film "Blow", "turysta", "wrogowie publiczni", "sekretne okno" i wiele innych. Śmiem wątpić, że obejrzałeś z nim 29 filmów, a jeśli nawet to raczej ominąłeś te poważniejsze, a to wielki błąd.

ocenił(a) film na 4
Nozix

Mam zrobić screen aby twój umysł uciszył się w pokorze ? Z tych co wymieniłeś to jedynie Blow był faktycznie dobry.

We wrogach niczym się nie wyróżnił i jak zwykle był niezły i tyle. Powtarzam to jeszcze raz,ten aktor zbudował renomę dzięki Burtonowi,a nie swoim warsztatem. Jest jeszcze kwestia jego estetycznego wyglądu,to także pomogło mu zbudować rzeszę fanek dlatego tutaj jest tak wysoko w rankingu. Coś jeszcze ?

ocenił(a) film na 5
RAC_79

Tak coś jeszcze, Las Vegas Parano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones