Freddie Highmore

Alfred Thomas Highmore

8,6
17 226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Highmore

Freddie jest śliczny. Zakochałam się w Nim i ciągle o nim myślę;)
Moim zdaniem nadaje sie do każdego filmu ;)

nowik97

To taki dzisiejszy Macaulay Culkin. Za kilka lat już żadna nastolatka nie będzie do niego wzdychać, a na tym głównym zdjęciu wygląda jakby był niedorozwinięty.

budka_z_napojami

no może i tak wygląda ale i tak go kocham ;)

budka_z_napojami

@budka_z_napojami Nie wiadomo, jak to z nim będzie, może i tę dziecięcą słodycz straci (i właściwie już stracił), ale myślę, że jego kariera pójdzie lepszym torem niż ta Culkina. Highmore nie zasłynął tylko z jednej roli, myślę, że popularność mu się utrzyma.

@nowik97 Jak możesz go kochać, skoro go nawet na żywo nie widziałaś?...

buszasz

No i co, że się w nim Kocham....
Podoba mi się i co na to poradzę ?? Sama nie wiem.
I co z tego, że go na żywo nie widziałam ??
Wiele dziewczyn w nim Kocha, a go nie widziało..
;*** xd ;)

nowik97

Miłość a to, że ktoś ci się podoba z wyglądu - zauroczenie - to zupełnie dwie inne sprawy. Spoko, możesz go lubić, nie mówię, że nie, po prostu lubię nazywać rzeczy po imieniu :D. Pozdrawiam.

buszasz

Dzięki ;))
No może masz rację. Smam niewiem. ;***

nowik97

Naucz się nazywać najpierw swoje uczucia,a następnie rób z siebie idiotkę pisząc,że kochasz jakiegoś aktora shreku.

pinker_2

Czytanie takich postow odrazu poprawia mi humor, moj komentarz:
"HAHAHA!!!" :P

koroner1

jw :D zapytałbym o wiek, ale... dobry dowcip :)

budka_z_napojami

Powiem tak - widziałam go najpierw w Charlie i fabryka czekolady i w miminkach, widać było w nim dziecko, ale ostatnio obejrzałam Sztukę dorastania i to już dziecko nie jest... Dalej ma chłopięcą urodę, jest przeuroczy, ale to nie jest culkin. Freddie już jako młodziutki chłopiec był bardziej uroczy :P

aleera89

Faktycznie dzieckiem już nie jest, ale nadal wygląda na bardzo młodego. Ciekawa jestem, jak się zmieni za kilka lat.

nowik97

Dać dzieciom internet to zarzucą cię nic nie znaczącymi przemyśleniami swojego niedojrzałego wieku. Psiapsiółce się pozwierzaj, a nie obcym ludziom wzdychasz, że Ci się aktor podoba. Po jaki kij, do diabła założyłaś ten temat? By połączyć się w zauroczeniu z innymi ćwierćmózgami? Jakie to oryginalne. Zamiast myśleć o nieznajomym kolesiu byś się pouczyła. To z pewnością wyszłoby Ci na lepsze.

lijn

Zgadzam się z tobą autorka tego tematu to bez mózg jesteś żałosna na prawdę aż żal mi ciebie

lijn

off topic - O mój Boże, ale byłam wredną małpą siedem lat temu xD

użytkownik usunięty
nowik97

Mam wrażenie że ona jest z mojego rocznika. Aż wstyd! :/ "no może i tak wygląda ale i tak go kocham ;)" Masakra....

Może i z Twojego rocznika, ale wiadomość z przed 2 lat. 13 latce można wybaczyć :) Ja tam kochałam się w Orlando Bloomie, Facundo Aranie (fu:?) a teraz nie będę komentować, co mam w gatkach oglądając gorące sceny z co poniektórymi aktorami...:) A lat mam chyba z 10 więcej niż Ty...

maryska_wieczorek

powiem tak nie mam nic przeciwko nastolatką na filmwebie ale cały czas mnie wkurzają

Lydia_16

A mnie tylko czasem, chyba dlatego, że rzadko wchodzę na forum... ;)

Lydia_16

nastolatkom*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones