Kate Maberly

Kate Elizabeth Cameron Maberly

7,6
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Maberly

Kate grająca w "Tajemniczym ogrodzie" Mary gra tam po prostu super. Co by tu nie mówić sama byłam niemalże taka sama jak Mery. Teraz juz jestem TROCHĘ starsza, ale i tak uwielbiam ten film i Mery.

Aggie

Kate jest olśniewająca, gdziekolwiek się pojawi. Szkoda, że jej ostanie występy są tak niewielkie. Lecz, w rzeczy samej, w Tajemniczym Ogrodzie stworzyła wybitną kreację, szczególnie zważając jej ówczesny wiek (wtedy miała 11 lat). Jak sama stwierdziła w niedawnym wywiadzie, praca nad tym filmem była dla niej świetną zabawą.

Not_Anyway

poprostu dziewczyna ma talent, powinna jeszcze zabłysnąc w jakiejś produkcji :)

Aggie

Być może "Tajemniczy ogród" nie byłby tak dobrym filmem gdyby nie jej wybitny wręcz występ tam, a przecież miała tylko 11 lat! Talent ma i to wielki, szkoda że jest znana właściwie tylko z tej roli.

silmarien

Nom, w tym filmie zagrała naprawdę fantastycznie, jeden z moich ulubionych :)

Aggie

oo zagrala w 'tajemniczym ogrodzie' i w 'pozeraczac czasu'.. w dwoch ekranizacjach opowiadan kinga i to z tej samej ksiązki =)

Pauleene

no i nikt mnie nie poprawia ;p jednak nie w dwoch ekranizacjach ;p to nie ten tytuł ;p

Aggie

nom była tam przeurocza

Aggie

Jezu, Aggie, od Twojego komentarza minęło już 15 lat :) To takie dziwne uczucie odpowiadać na komentarz sprzed tylu lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones